top of page
BobCAD-CAM-Logo
Frezeleme
FREZE

Son teknoloji CAD-CAM gücüyle donatılmış Freze paketlerimiz, tasarım ve imalata başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tam 2D ​​ve 3D katı modelleme özelliklerine ek olarak 2,5 ve 3 eksenli takım yollarına, gelişmiş simülasyon araçlarına ve G kodu oluşturma yeteneğine sahip olursunuz.

Torna
TORNA

CNC torna merkezleriniz için işleri tasarlamak ve programlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni BobCAD-CAM Torna sistemi size tüm kaba işleme, finiş işleme, diş açma ve kanal açma operasyonlarınız için hızlı bir şekilde verimli takım yolları oluşturma gücü verir.

Mill-Turn
MILL-TURN

Eksiksiz bir işleme çözümü olarak tasarlanan Mill Turn sistemimiz en karmaşık işler için üretilmiştir. Bununla birlikte, C, Y ve B eksenli kesme hareketlerinizi tek taretli/tek iş mili makinelerden çok taretli/çok iş mili makinelerine kadar her tezgahta programlayabilirsiniz.

Lazer
LAZER PLAZMA SU JETİ

CNC lazer, plazma ve su jeti makinelerine yönelik CAD-CAM yazılımı, en karmaşık işlerinizi kolaylıkla halletmeniz için tam 2D ​​ve 3D katı modelleme yetenekleri ve gelişmiş

2-5 eksenli takım yolları sunar. Tamamen özelleştirilebilir kesme seçenekleriyle bu sistem, parçalarınızın nasıl kesileceği konusunda size tam kontrol sağlar.

Tel Erezyon
TEL
EREZYON

Sert alaşımların hassas üretimi ve kesimi için tasarlanan yeni Tel Erezyon yazılımı, tüm açık ve kapalı, iç ve dış şekil kesme işlemleri için 2 ve 4 eksenli tel yollarını hassas tolerans seviyelerinde programlamanıza olanak tanır.

MultiAxis Frezeleme
ÇOKLU EKSEN FREZE

4 ve 5 Eksenli paketlerimiz, en zorlu işlerinizi kolaylıkla halledebilecek üstün CNC programlama gücü sunar. Çok eksenli sistemlerimiz sayesinde, indeksleme ve sarmal döner takım yollarıyla çalışmanın yanı sıra tam 4 ve 5 eksenli simültane kesme gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BobART
BOBART

Yeni BobART eklentisiyle sanatsal hayal gücünüzü üretim gerçekliğine dönüştürün. Bu yaratıcı paketle, vektörleştirilmiş PDF'leri ve rasterleri içe aktarmaktan vektör dönüştürmelerine, kabartma, gravür ve daha fazlasına kadar her şeyi yapabilirsiniz. Tabela yapımcıları, özel ahşap işçileri ve daha fazlası için bir zorunluluktur.

Router
ROUTER

Router CAD-CAM, basit 2,5 eksenli kesmeden karmaşık 4 ve 5 eksenli işlemeye kadar her şeyin üstesinden gelmek için etkili takım yolu stratejileri sunar. Bu kullanıcı dostu yazılım, ahşap işleme, gravür, üretim şekli yerleştirme, tabela yapımı ve çok daha fazlası için mükemmel olan eksiksiz bir tasarım ve CNC programlama çözümüdür.

bottom of page