top of page
lpwj.jpg

Plazma, Lazer & Su Jeti

2D-3D katı modelleme yetenekleri ve gelişmiş 2-5 eksenli takım yolları

CNC lazer, plazma ve su jeti makinelerine yönelik CAD-CAM yazılımı, basit 2 eksenli parçalardan karmaşık çok eksenli parça kesmeye kadar her şeyi işlemek için ihtiyaç duyduğunuz gücü sağlar. Yeni kullanıcılar için bile programlamayı daha hızlı ve daha kolay hale getirmek amacıyla basit sihirbaz odaklı bir arayüz aracılığıyla çok çeşitli karmaşık ve tamamen ilişkisel işleme stratejilerini içerir. Dynamic Machining Strategies™, tek bir özelliğe birden fazla işleme stratejisi atamanıza izin vererek programlama süresinde bir azalma sunarken, gelişmiş simülasyon işlevselliği, CNC programlamanızda gönül rahatlığı sağlamak için çalışmanızı test etmenize ve onaylamanıza olanak tanır. Lazer, plazma ve su jeti makineleri için BobCAD-CAM CNC programlama yazılımı, parça modelinizi oluşturmaktan g-kodu programlamanız için gelişmiş takım yolu stratejileri atamaya kadar sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlayan tam entegre bir CAD sistemi ile güçlü 2-5 eksenli kesme yetenekleri sunar. CAD-CAM yazılımı, parçalarınızın nasıl kesildiği konusunda size tam kontrol sağlamak için çeşitli araç seçenekleri sunar.

CAM Ağacı Yenilikleri
CAM Ağacı Geliştirmeleri

Yeni iş akışı, Lazer, Plazma ve Su Jeti takım yolu oluşturma için Şekil Kesme Çevrimlerini optimize etmeyi amaçlayarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunarak üretkenliği artırır. V34'ün yeni ve geliştirilmiş CAM Ağacı navigasyonu ve iş akışıyla, işlemleri daha hızlı bir şekilde post etmenize ve çalıştırmanıza olanak sağlar.

Önizleme
Önizlemede Görünürlük

Önizleme kullanarak takım yolunuzda ilerlerken, takımın nerede başladığını, hangi yönde kesildiğini ve daha fazlasını anlamanıza yardımcı olacak bir grafik sunulur. Tutucuyu gösterme veya gizleme seçeneğiyle birlikte yerleştirme seçenekleri sunularak, üç farklı ekran modundan birini seçebilirsiniz.

bottom of page