top of page

Tel Erezyon

Hassas üretim ve sert alaşımların kesilmesi için tasarlanmıştır

2 ve 4 eksenli takım yolları kullanarak karmaşık parça şekillerini sabit konikler, değişken konikler, düz alanlar, keskin veya radyüslü köşelerle hızlı ve kolay bir şekilde programlayabilirsiniz. Sihirbaz odaklı CAM teknolojisi tarafından tanımlanan açık, kapalı, iç veya dış kesme özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu güçlü yazılım ayrıca özelleştirme geçişlerini, bağımsız girişleri ve çıkışları, tutkal duraklarını, kesme koşullarını ve 4 eksenli senkronizasyonu kullanma olanağı sunar. Mitsubishi, Japax, Brother, Fanuc, Sodick ve diğer CNC Tel Erozyon makineleriyle uyumlu eksiksiz bir Tel Erozyon programlama çözümü sağlar. Wire EDM, üstün yüzeylerle ultra hassas kesimler sunan eksiksiz bir tel çerçeve, yüzey ve katı modelleme CAD-CAM sistemidir. Parça modelleri oluşturmanıza ve içe aktarmanıza, kablo yolu stratejileri atamanıza, kablolu makinenize ve kontrol cihazınıza özel g-kodunu simüle etmenize ve oluşturmanıza olanak tanır. Sezgisel bir iş akışıyla BobCAD, tüm dar toleranslı parça imalatınız için hassas kesimleri programlamayı kolaylaştırır ve kalıp yapımı ile takım ve kalıp endüstrilerinin katı kesme gereksinimlerinde tutarlı sonuçlar sunar.

CAM Ağacı Yenilikleri
CAM Ağacı Geliştirmeleri

Yeni iş akışı, CNC işleme çevrimlerini ve takım yolu oluşturmayı optimize ederek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. V34'ün yeni ve geliştirilmiş CAM Ağacı iş akışıyla, işleri daha hızlı post edebilir ve çalıştırabilirsiniz. 

Geometri ile Kopyala Yapıştır
Geometri ile Kopyalama

İşleme özellikleri için geometri ile kopyalamayı kullanarak takım yolu oluştururken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu yeni CAM özelliği, kullanıcıların işleme özelliklerini, geometri seçimleri dahil olmak üzere kopyalamasına olanak tanır. Geometrinizi yeniden seçme ihtiyacını ortadan kaldırarak daha hızlı takım yolu oluşturmak mümkün olur.

Tel Erezyon İç Şekiller
2 Eksen İç Dış Açık

Tel çerçeveye, yüzey kenarlarına, halkalara ve yüzlere göre şekilleri seçin ve programlayın. BobCAD 2 Eksen Sihirbazı'nı kullanarak aynı anda kaba kesim, çıkıntılı kesim ve yüzeysel kesim yapabilirsiniz.

Tel Erezyon Dış Şekiller
4 Eksen İç Dış Açık

Tel çerçeveye, yüzey kenarlarına, halkalara ve yüzlere göre şekilleri seçin ve programlayın. Üst ve alt kılavuzları hizalamak için özel senkronizasyon seçenekleri sunar. BobCAD'in 4 Eksen Sihirbazını kullanarak aynı anda kaba kesim, çıkıntılı kesim ve yüzeysel kesim yapabilirsiniz.

bottom of page