top of page
millturn.jpg

Mill Turn

Eksiksiz çok eksenli işleme çözümü

BobCAD'in C eksenini kullanan Canlı Takımlar için Mill Turn CNC yazılımıyla parçaları çalıştırmaya daha fazla, programlamaya daha az zaman ayırın. Standart Freze Tornası paketimizle ana veya alt iş milinizi, üst veya alt taretinizi, parça yakalayıcınızı, kuyruk stoğunuzu, Y ekseninizi ve daha fazlasını kullanın. BobCAD'in basit sihirbaz odaklı arayüzü, programlamayı daha hızlı ve daha kolay hale getirir. B ekseni (Freze kafası) kullanan 5 eksenli tornalama merkezleri tam olarak desteklenerek, 10 adede kadar taret ve 10 iş miline kadar karmaşık çok görevli makinelere olanak tanır. Ayrıca, BobCAD-CAM, tıp, havacılık, petrol ve gaz, otomotiv, tüketici ürünleri ve daha fazlasına yönelik parçalarda bulunan karmaşık özellikleri ve bileşik açıları kolayca programlamanın kontrolünü sağlar. Mill Turn, hem Frezeleme hem de Tornalamanın tüm güçlü CNC programlama işlevlerini tek bir modern işleme çözümünde birleştiren eksiksiz, işlevsel bir CAD-CAM yazılımıdır. BobCAD-CAM'in CNC yazılımı, Freze Torna işlemenin karmaşık programlama taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış, kullanımı kolay bir arayüzde yüksek performanslı özellikler sunar.

CAM Ağacı Yenilikleri
CAM Ağacı Geliştirmeleri

Yeni iş akışı, CNC Mill Turn çevrimlerini ve takım yolu oluşturmayı optimize ederek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. V34'ün yeni ve geliştirilmiş CAM Ağacı, işlemleri daha hızlı post etmenize ve çalıştırmanıza olanak tanır. Ayrıca, çift tıklamayla düzenleme, otomatik boşaltma, genişletilmiş CAM Ağacı, tek işlem post etme, CAM Ağacı notları gibi birçok özellik sunar. Bu sayede, CNC işlemlerinizde daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Otomatik 3+2 Kaba İşleme
Otomatik 3+2 Kaba İşleme 

3 eksen gelişmiş kaba işleme ve indeks sistemi birleştirildi. Bu, indeks sistemleri oluşturmak ve operasyon stoğundan tasarruf etmek için daha az zaman harcayarak parça işlemeye daha fazla odaklanmanızı sağlar.

Çapak Alma
Çapak Alma

Kurulumda çapak alma için yeni kenar kırma takım yolu. Alttan kesme kenarının kırılmasını destekleyen çarpışmasız takım yolu birkaç tıklama uzağınızda. Modelinizi ve aracınızı seçin, gerisini V34 halleder. 3, 4 ve 5 Eksen çapak alma için mevcuttur.

Torna Frezeleme
Torna Frezeleme

Yeni Takımyolu, 4 ve 5 eksenli programcılara kaba işleme için ek seçenekler sunar. Yeni Torna Freze Çok Eksenli Takım Yolu ile talaş kaldırırken daha yüksek malzeme kaldırma oranları elde edin.

bottom of page