top of page
CAD-Page.jpg

CAD Tasarım

Parça modelleri tasarlamak için kullanımı kolay geometri oluşturma ve düzenleme araçları

Gelişmiş parça modellerini hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmek için 100'lerce kullanımı kolay geometri oluşturma ve düzenleme aracından yararlanabilirsiniz. Çok çeşitli güçlü tel kafes, yüzey ve katı model tasarım araçları, basit düz desenlerden karmaşık ayrıntılara sahip karmaşık 3B modellere kadar her şeyi tasarlamak için ihtiyaç duyduğunuz performansı sağlar. BobCAD-CAM tasarım yazılımı, yeni kullanıcılar için yeterince kolaydır, ancak ileri düzey tasarımcının ihtiyaçlarını karşılayacak kadar da güçlüdür. Yeni şerit çubuğu arayüzünü kullanarak, basit ve karmaşık parçaların oluşturulması ve düzenlenmesi daha da kolaylaşır, bu da her zamankinden daha verimli bir CAD deneyimi sunar. BobCAD-CAM tasarım yazılımı, mağaza ortamı için en geniş profesyonel çizim ve modelleme araçlarından birini sunar.

Nokta Yakalama
En Yakın Noktayı Yakala 

Yeni onay kutusu seçeneği, yakalama noktalarını kullanarak çizgileri birleştirmeyi kolaylaştırır, böylece hem 2B hem de 3B çizgi oluşturmada kullanılan çizgileri birleştirmek için doğrudan bir yakalama noktası seçme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Eğri Üstüne Projeksiyon
Proje Eğrileri Geliştirmeleri 

Eğri projeksiyonlarında yön kontrolüne ve eğriye olanak tanıyan yeni tel çerçeve geometrisi özelliği, proje eğrileri geometrisi oluşturma sürecinde daha fazla araç ve kontrol sunar.

İso Egrileri Çıkar
ISO Eğrisini Çıkart 

Yüzey ISO eğrilerini çıkaran yeni tel çerçeve geometrisi özelliği, tel çerçeve oluştururken UV yüzey eğrilerini kullanmanıza olanak tanır.

Seçim Yöneticisi
Seçim Yöneticisi

Yeni geometri seçim yöneticisi, kullanıcıların geometri seçimlerini önceden belirlemesine ve kaydetmesine izin verir, bu da Tasarım hazırlama adımını, geometri düzenlemeyi ve takım yolu oluşturmayı hızlandırır. Kullanıcılar, tanımlı geometri seçimlerini kolayca seçebilir, kaydedebilir ve yeniden kullanabilir.

bottom of page