top of page
Logo-BobCAMforSOLIDWORKS
Freze İşleme
FREZE

Son teknoloji CAM gücüyle donatılmış SOLIDWORKS frezeleme paketlerimiz için BobCAM, 2D ve 3D frezeleme için mükemmel olan, sınıfının en iyisi 2,5 ve 3 eksenli takım yolları sunar. Kullanıcı dostu, bir arayüzle desteklenen BobCAM, verimli takım yollarının uygulanmasını ve parçaların hızla teslim edilmesini kolaylaştırır.

Torna
TORNA

CNC torna merkezleriniz için parçaları tasarlamak ve programlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. SOLIDWORKS Torna sistemi için yeni BobCAM, doğrudan SOLIDWORKS'ün içinde tüm kaba işleme, finiş işleme, diş açma ve kanal açma operasyonlarınız için hızlı bir şekilde verimli takım yolları oluşturma gücü sağlar.

MillTurn
MILL-TURN

Eksiksiz bir işleme çözümü olarak tasarlanan Mill Turn sistemimiz en karmaşık işler için üretilmiştir. Bununla birlikte, C, Y ve B eksenli kesme hareketlerinizi tek taretli/tek iş mili kurulumlarından çok taretli/çok iş mili konfigürasyonlarına kadar her konuda SOLIDWORKS'ün içinde programlayabilirsiniz.

Lazer
LAZER
PLAZMA SU JETİ

CNC lazer, plazma ve su jeti makinelerine yönelik BobCAM for SOLIDWORKS eklentisi, gelişmiş 2-5 eksenli takım yolları ve işleme stratejileri sunarak en zorlu işlerinizi kolaylıkla halletmenize olanak tanır. Tamamen özelleştirilebilir kesme koşullarıyla bu sistem, parçalarınızı nasıl keseceğiniz konusunda size tam kontrol sağlar.

Router
ROUTER

BobCAM for SOLIDWORKS Router CAM eklentimiz, işlerinizi daha hızlı tamamlayabilmeniz için verimli takım yolları sunar. Kullanıcı dostu arayüzün kusursuz iş akışı, doğrudan SOLIDWORKS'ün içinde tasarımlardan parça programlamaya geçmenin etkili bir yolunu sunar. Ağaç işleme, gravür ve çok daha fazlası için mükemmeldir.

MultiAxis
ÇOKLU EKSEN FREZE

SOLIDWORKS için 4 ve 5 Eksenli BobCAM paketlerimiz, en zorlu işlerinizi kolaylıkla halledebilecek üstün CNC programlama gücü sunar. Çok eksenli sistemlerimiz sayesinde, indeksleme ve sarmal döner takım yollarıyla çalışmanın yanı sıra tam 4 ve 5 eksenli simültane kesme gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BobART
BOBART

SOLIDWORKS için türünün ilk örneği olan sanatsal eklenti olan yeni BobART ile sanatsal hayal gücünüzü üretim gerçekliğine dönüştürün. Bu yaratıcı paket, vektörleştirilmiş PDF'leri ve rasterleri içe aktarmaktan vektör dönüştürmelerine, kabartma, gravür ve daha fazlasına kadar her şeyi yapmanıza olanak tanır. Tabela yapımcıları, özel ahşap işçileri ve daha fazlası için mükemmeldir.

bottom of page